Matematyka dla Przedszkolaków wcale nie musi być trudna

W tym tygodniu królowały liczby, miary, wagi oraz figury geometryczne. Porównywaliśmy również nasz wzrost między sobą

Poprzez zabawę na podłodze interaktywnej Dzieci utrwalały pojęcia wielkości i wysokości- a nauka poprzez zabawę i doświadczenie jest  najefektywniejsza.

W przedszkolu dysponujemy różnego rodzaju pomocami dydaktycznymi- w tym sensorycznymi, oraz podłogą interaktywną FUNFLOOR, która reaguje na ruch dzieci, umożliwia pełną interakcję z planszami dydaktycznymi, przy tym zapewniając dzieciom zabawę i uatrakcyjnia pozornie trudne zagadnienia edukacyjne.

Dzięki narzędziom do komunikacji alternatywnej umożliwiamy dzieciom niekomunikującym się w sposób werbalny, wyrażanie swojej woli, wiedzy i rozwijanie umiejętności poznawczych- w tym matematycznych.

Zapraszamy do nas 🙂