Familijny i radosny nastrój panował 19.06.2024 roku na festynie rodzinnym zorganizowanym przez nasze przedszkole. Wszystko to za sprawą przepięknej pogody, atrakcji przygotowanych przez Groszkowe Animacje, jak również wspaniałego daru serca od
p. Barbary Szewczyk, która przygotowała zachwycający tort, cieszący zarówno oczy jak i podniebienia 🙂  Ogromne podziękowania należą się Radzie Rodziców, która zorganizowała poczęstunek dla wszystkich uczestników, jak również podarowała wytwornicę baniek dla naszych Przedszkolaków. Szczególne ukłony dla Pana Michała Wójcika i Mirosława Tarkowskiego, którzy pomogli przy organizacji naszej imprezy, jak również Starostwo Powiatowe w Łęcznej, które objęło patronatem nasze rodzinne wydarzenie. Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia w przyszłym roku.