Dobro zawsze wraca! ❤

Challenge #ZałogaCzarusia to akcja charytatywna, w ramach której nominowani wykonują zdjęcie 📸 swojej „załogi” i wpłacają dowolną kwotę w ramach zbiórki na rzecz chorego Czarka Tarki z Ciechanek, prowadzonej przez platformę Siepomaga.pl

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/czarus-tarka

🌟
🌟
🌟

Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i wskazanie kolejnych instytucji/grup/stowarzyszeń. Zdjęcie publikujemy na Facebooku, oznaczając je poprzez wpisanie #ZałogaCzarusia🌟🌟🌟

Zebrana wśród pracowników kwota trafi na konto fundacji.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wyzwaniu! Każda złotówka się liczy! POMAGAJMY!! ♥️♥️♥️😍😍😍

8-letni Czarek walczy z ciężką chorobą, dotychczasowe diagnozy wskazują na nowotwór złośliwy mózgu. „…Wiemy tylko, że jest to guz embrionalny, ale nie wiemy jaki. Dlatego zdecydowaliśmy się wysłać wycinki do Bonn. Niestety, tam także jest problem z określeniem jaki to typ guza”- piszą rodzice chłopca na stronie Fundacji Siepomaga, na której ruszyła zbiórka na leczenie chłopca. Dotychczasowe kuracje nie przynoszą oczekiwanych efektów, dlatego rodzice są zmuszeni szukać pomocy poza granicami kraju a to wiąże się z ogromnymi nakładami finansowymi.

Czarusia można wspierać także poprzez licytacje na utworzonej grupie na Facebook’u https://www.facebook.com/groups/5427203557316575/?ref=share